Zimne. Polki, które nazwano zbrodniarkami Marek Łuszczyna

ISBN: 9788377056684

Published:

Hardcover

200 pages


Description

Zimne. Polki, które nazwano zbrodniarkami  by  Marek Łuszczyna

Zimne. Polki, które nazwano zbrodniarkami by Marek Łuszczyna
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, ZIP | 200 pages | ISBN: 9788377056684 | 6.11 Mb

Druga cześć reporterskiej trylogii zapoczątkowana przez bestsellerowe IGŁY„Polki, które nazwano zbrodniarkami”. Kto tak naprawdę jej nazwał?Julię Brystygier – współtwórczynię aparatu bezpieczeństwa PRL , znajomą Pabla Picassa, która w dorosłym życiuMoreDruga cześć reporterskiej trylogii zapoczątkowana przez bestsellerowe IGŁY„Polki, które nazwano zbrodniarkami”. Kto tak naprawdę jej nazwał?Julię Brystygier – współtwórczynię aparatu bezpieczeństwa PRL , znajomą Pabla Picassa, która w dorosłym życiu osobiście znęcała się nad Żołnierzami Wyklętymi, a na starość wspierała Kościół i była inwigilowana przez funkcjonariuszy departamentu założonego przez nią samą – nazwały zbrodniarką jej ofiary.Siostrę Zdzisława Marchwickiego – Wampira z Zagłębia – nazwał tak wymiar sprawiedliwości w czasach PRL-u.

Szybko jednak się z tego wycofał.A czy może nie być zbrodniarką młodziutka dziewczyna, która bez emocji zabija siekierą swoją matkę, ćwiartuje jej ciało, a potem przyznaje: „kiedy umyłam w wannie korpus, przestałam mamę nienawidzić”?

Prawdopodobnie może. Nawet jeśli sąd i opinia publiczna tak ją nazwały.Zimne to zbiór reportaży poświęconych historiom zbrodni, o których wszyscy sądzą, że zostały zamknięte, ocenione, wyciszone... Lub nie miały dalszego ciągu.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Zimne. Polki, które nazwano zbrodniarkami":


shumarlaw.com

©2011-2015 | DMCA | Contact us